Kontakt os i dag

Vi er altid klar til at hjælpe

Kontakt

Åbningstider:
Mandag - Torsdag kl. 07.30-16.00
Fredag kl. 07.30 - 15.00
Telefon: +45 8642 8511
Mail: ordre@eriksen-randers.dk

Adresse

Eriksen Randers
Ribevej 9,
8940 Randers SV


Mød vores team

Du er altid velkommen til at kontakte en af vores medarbejdere ved spørgsmål om vores produkter, ved behov for råd og vejledning eller anden information.

Intern salg

Peter H
Peter H
Salgsassistent
+45 8642 8511
Peter@eriksen-randers.dk
Allan K
Allan K.
Salgsassistent
+45 8642 8511
Allan@eriksen-randers.dk
Steen M
Steen Møller
Salgsassistent
+45 8642 8511
Steen@eriksen-randers.dk

Salgskonsulenter

Jan S
Jan S. Poulsen
Salgskonsulent - Storkøbehavn & Sjælland
+45 2486 2657
Jan@eriksen-randers.dk
Torben J
Torben Jensen
Salgskonsulent - Nordjylland & Færørene
+45 2486 2654
Tjen@eriksen-randers.dk
Boris N
Boris Nielsen
Salgskonsulent - Sønderjylland & Fyn
+45 2178 5562
Boris@eriksen-randers.dk

Lager

Flemming P
Flemming Poulsen
Lager
+45 8642 8511
Ordre@eriksen-randers.dk
Søren M
Søren Møller
Lager
+45 8642 8511
Ordre@eriksen-randers.dk

Kontor

Louise M
Louise Møller
Bogholder
+45 8642 8511
Louise@eriksen-randers.dk
Lise-May L.B.
Lise-May L. Byfuglien
Multimediedesigner
+45 8642 8511
Lm@eriksen-randers.dk

Ledelse

Anne-Grethe F
Anne- Grethe Floor
Direktør
+45 4018 6811
Agf@eriksen-randers.dk
Frank E
Frank Eriksen
COO
+45 4183 0887
Frank@eriksen-randers.dk
Niels C.J.
Niels Christian Jensen
Salgschef
+45 2486 2655
Niels@eriksen-randers.dk
Eriksen logo
Forbo logo
ardex logo
Sika logo
Schönox logo
Gerflor logo
Altro logo
Primo logo
Roll logo
Casco logo
Woca logo
Uzin logo
Ege logo
IVC logo
Fletco logo
Danfloor logo
Wolff logo
Lico logo
Eriksen logo
Forbo logo
ardex logo
Sika logo
Schönox logo
Gerflor logo
Altro logo
Primo logo
Roll logo
Casco logo
Woca logo
Uzin logo
Ege logo
IVC logo
Fletco logo
Danfloor logo
Wolff logo
Lico logo